workshop

Milujte se a bijte se!

Nabízím vám workshop pro páry, které se stanou superhrdiny. Proč zrovna superhrdiny? Protože odkrýt své touhy jeden druhému může být mnohdy velmi těžké a sebrat odvahu k tomu pustit se do této specifické oblasti seberozvoje je svým způsobem superhrdinský čin.

Nemusí jít nutně o výprask. Uděláte si zkrátka čas pro sebe a okořeníte to špetkou BDSM koření. BDSM není pouze o drsných praktikách, vlastně nemusí být o praktikách vůbec, zato napojení a vzájemná komunikace by měly být součástí každé párové aktivity.

Workshop probíhá za přítomnosti jednoho páru u mne, je tedy velmi exkluzivní a umožňuje individuální přístup. Každý pár je jiný, každý z účastníků má jiné touhy a motivaci.

Workshop se skládá ze dvou částí – teoretické a praktické – a nevynecháme samozřejmě ani zábavu. Touhy a přání jsou různá, napojíte se na sebe pod mým vedením. Nejsem velký teoretik, ale především praktik. Vždy vás budu podněcovat k aktivitě a ke hraní. Dodám vám odvahu vyzkoušet si, co jste se naučili. Zároveň však dohlédnu na bezpečnost a podělím se o postřehy, rady a tipy. Budete mít prostor se ptát a poznat praktiky, které vás zajímají.

JEDNORÁZOVÉ SETKÁNÍ – 2 HODINY

Základní podoba workshopu vhodná k prohloubení partnerské intimity.
Plus 15 minut zdarma pro osobní hygienu. Setkání se odehraje v zázemí studia, kde jsou veškeré hračky, nábytek na BDSM i sociální zařízení.

6 500 Kč

SÉRIE TŘÍ SETKÁNÍ PO DVOU HODINÁCH

Rozšířená podoba workshopu zaměřená na hlubší poznání partnerů a osvojení nových praktik a dovedností. Plus 15 minut zdarma pro osobní hygienu. Setkání se odehraje v zázemí studia, kde jsou veškeré hračky, nábytek na BDSM i sociální zařízení. Částku je možné uhradit celou naráz nebo ve dvou splátkách.

15 000 Kč