reference

Petr
Moc se mi líbilo, jak Amélie střídala něhu a bolest. Takhle zmučené bradavky jsem ještě nikdy neměl. Stále to cítím, což je příjemné, a asi mne budou takto příjemně ještě chvíli bolet. Také se mi moc líbilo svázání, znehybnění a mučení, to jsem takhle intenzivně ještě nezažil. Musím vyzdvihnout, že Amélie je také opravdu krásná žena.

Eduard
Náhody neexistují, to že jsem narazil na madam Amélii náhoda určitě nebyla. Stalo se to přesně v momentě, kdy jsem to nejvíce potřeboval. Po dlouhém rozhodování jsem se jí odhodlal kontaktovat. Překvapila mě otevřenost s jakou se mnou madam komunikovala. V ten den jsem byl psychicky na dně a po pár zprávách s Ameliíí jsem měl hned lepší náladu. Potřeboval jsem si s někým promluvit a dostalo se mi doslova "terapie" přes zprávy. Vysvětlil jsem, že mě láká zkusit BDSM, ale nic o tom nevím a moje představy jsou zkreslené pornem. Madam Amélie mi dokonale vysvětlila o co se jedná. Po pár dnech jsem se tedy odhodlal a domluvil si společnou session.
Mezi dveřmi mě přivítala nádherná žena, ze které sálala krása a energie. Hned jsem věděl, že jsem na správném místě. Madam má krásný hlas, který mě po celou session nenechával klidným. Dostalo se mi přesně to, co jsem od první BDSM zkušenosti očekával. Na její něžné prsty, hlas a oči budu ještě dlouho vzpomínat. Zjistil jsem, že je moje představy nejsou jen porno, ale že se ve mně skrývá hluboká touha po bdsm světě. Madam objevila moje skryté energie o kterých jsem neměl ani tušení. Každému kdo váhá bych doporučil, aby se nebál a napsal. Stojí to za to.  Už teď se těším na další setkání s touto výjimečnou madam. 

Kay
Jako žena potřebuji během BDSM session cítit přesah a empatii. Amélie dokáže mávnout kouzelnou hůlkou a stát se drsnou policistkou i sadistickou dominou. Vždy ovšem respektuje hranice a dopřává pocit důvěry a bezpečí. Žádná session nepostrádá originalitu a nečekané zvraty. Amélie ovládá nejen BDSM praktiky, ale i mysl. Umí být škodolibá i pečující. Nemohu se dočkat každého dalšího společného zážitku. 

Jiří
Jako úplný nováček na BDSM jsem netušil, co mohu očekávat. Ale Amélie tu společnou hodinku ohnula mně na míru. Oceňuji piss a vyzkoušel jsem si kříž, na kterém jsem i díky podvázání tak silně vyvrcholil, že se mi málem podlomila kolena.

Josef
Byla to moc příjemná a vzrušující cesta kolem světa – poznávání mojí Madam i toho, na co reaguji, co zvládám a co vnímám. Jsem moc rád, s jakou přirozeností Amélie celou session vedla. Navíc je moc hezkou ženou, sluší jí to ještě více než na fotografiích, a je přirozeně dominantní osobnost. Jsou věci, které člověk dělá raději a které naopak méně. Třeba piss. Ale v rámci naší hry to bylo zcela přirozené. Vůbec jsem o tom nepřemýšlel. Nejsem až tak zdatný v análu, ale opět – stal jsem se hračkou a držel.

Lenny
 
Dnes jsem měl možnost seznámit se s Madam Amelii…předem jsem anoncoval fakt, ze jsem začátečník. Má intuice mne nezklamala. Nejen ze je madam A krásná žena, navíc s notnou dávkou empatie, porozumění a pochopení. Dnes bylo me poprvé a upřímně nedokážu si představit, ze by me někdo provedl světem BDSM lépe…objetí, rozhovor, komunikace, úroveň, inteligence, čistota místa kde se vše odehrálo… byla jemná ale vycitila kdy muž přitvrdit. Prý jsem učenlivý a nadaný žák… této dáme za me 10/10. Všem doporučuji… proste jsem si z ni sedl na prdel. A ještě teď mi A prijemne pulzuje.